Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Opole Gosławice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 715,00 m², Opole, Gosławice, Oleska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 715,00 m², Oleska, Gosławice

    Oferujemy na sprzedaż obiekt dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza o łącznej pow. 715 m2, położony na działce o pow. 1302 m2 (13,02 ar). Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Gosławice, przy ul. Oleskiej. Aktualnie prowadzona jest w nim działalność w zakresie handlowo - hotelarsk...

    więcej »

    A.Z. Gwarancja

    3 349 000 zł

    Opole, Gosławice, Oleska

    10 pok.

    715,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Gosławicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Gosławicach: 4 684 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 715 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 715 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Gosławicach

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Gosławicach są o 34,85% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Gosławicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni