Logo

Biuro na sprzedaż, 105,00 m², oferta nr 96/17584/OLS

1 000 000 zł

9 524 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty A.Z. Gwarancja

Opole

Biuro 105,00 m², oferta nr , 96/17584/OLS, Opole
96/17584/OLS - zdjęcie nr 0
96/17584/OLS - zdjęcie nr 1
96/17584/OLS - zdjęcie nr 2
96/17584/OLS - zdjęcie nr 3
96/17584/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 105 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 524 zł

Powierzchnia:

105,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą