Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Małdyty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 130,00 m², Małdyty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 130,00 m², Małdyty

    Przedstawiam dom z zakładem produkcyjnym w pobliżu trasy S7, pomiędzy kilkoma jeziorami. Budynek wybudowany w 2014 roku. Na dole znajduje się zakład produkcyjny o powierzchni 95 metrów, który można przystosować na każdą działalność. Na górze część mieszkalna . Duży prawie pięćdziesięciometrowy salon...

    więcej »

    Metrohouse

    740 000 zł

    Małdyty

    130,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Małdytach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Małdytach: 5 692 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 130 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 130 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Małdytach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 46,95%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Małdytach są o 85,61% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Małdytach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni