Logo

Biuro na sprzedaż, 2 436,00 m², oferta nr CPI-BS-1362-3

1 880 000 zł

772 zł /m²

Rata 8 796 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Ostróda

Biuro 2 436,00 m², oferta nr , CPI-BS-1362-3, Ostróda
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 2
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 3
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 4
CPI-BS-1362-3 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

772 zł

Powierzchnia:

2 436,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą