Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Gulczewo, Września

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal gastronomiczny 1 090,00 m², Gulczewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal gastronomiczny 1 090,00 m², Gulczewo

    Szukasz nieruchomości, która łączy oryginalność, przestrzeń i klimat dawnej kultury? Marzy Ci się nieszablonowy budynek, a może planujesz rozwój własnego biznesu w malowniczych okolicach Gniezna lub Wrześni? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie unikalną propozycję – dwór w Gulczewie, zlokalizowany zaledwie 5...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    1 490 000 zł

    Gulczewo

    20 pok.

    1 090,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Gulczewie, Września - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Gulczewie, Września: 1 367 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1090 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1090 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Gulczewie, Września

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 310,47%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Gulczewie, Września są o 70,91% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Gulczewie, Września

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni