Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia Chylonia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 200,00 m², Gospodarska, Chylonia

    TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDYNIOBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdyni Chyloni.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 2 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch przez cały rok. Dodatkowo w cenie pawilon z myjnią dla zwierząt. INFORMACJE DODATKOWE:Obiekt sprzedawany z dzierżawą gruntu....

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 119 000 zł

    Gdynia, Chylonia, Gospodarska

    200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Chyloni - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Chyloni: 5 595 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 200 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 200 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Chyloni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 96,24%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Chyloni są o 78,23% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Chylonia - średnia cena lokalu użytkowego - 1 119 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Chyloni

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni