Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia Obłuże

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 246,83 m², Gdynia, Obłuże, Adm. J. Unruga, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 246,83 m², Adm. J. Unruga, Obłuże

    WYNAJĘTY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY + 2 MIESZKANIA! *IDEALNE MIEJSCE POD TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ*LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. Do Estakady Kwiatkowskiego dojazd to zaledwie minuta, a stąd można szybko dotrzeć do innych...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 749 000 zł

    Gdynia, Obłuże, Adm. J. Unruga

    246,83 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Obłużu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Obłużu: 7 086 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 247 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 247 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Obłużu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 176,63%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Obłużu są o 65,98% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Obłuże - średnia cena lokalu użytkowego - 1 749 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Obłużu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni