Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Dąbrówno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 857,00 m², Dąbrówno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 857,00 m², Dąbrówno

    Na sprzedaż siedlisko - obiekt w miejscowości Dąbrówno w województwie warmińsko - mazurskim. Posiadamy na sprzedaż w pełni prosperujące Siedlisko w miejscowości Dąbrówno. Dąbrówno wieś położona w województwie warmińsko - mazurskim oddalona od większych miejscowości takich jak Olsztyn o 50km, Ostróda...

    więcej »

    Metrohouse

    3 650 000 zł

    Dąbrówno

    857,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Dąbrównie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Dąbrównie: 4 259 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 857 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 857 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Dąbrównie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 624,84%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Dąbrównie są o 29,00% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Dąbrównie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni