Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wysocice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 960,00 m², Wysocice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 960,00 m², Wysocice

    Działka w wyjątkowej lokalizacji – Wysocice – Twoje miejsce na spokojne życie Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna, która stanowi idealną propozycję dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz sielski charakter okolicznych terenów, a jednocześnie chcących pozostać w wygodnej odległośc...

    więcej »

    homfi

    512 300 zł

    Wysocice

    4 960,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wysocicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wysocicach: 103 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4960 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4960 m²

Wskaźniki rynku działek w Wysocicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 0,51%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wysocicach są o 85,38% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wysocicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni