Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wolbromek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 399,00 m², Wolbromek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 399,00 m², Wolbromek

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań nazbycie nieruchomości (Dz. U....

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    75 000 zł

    Wolbromek

    1 399,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 54 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1399 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1399 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 53,10%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,46% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni