Logo

Działka na sprzedaż, 5 317,00 m², oferta nr SGMENU856

1 850 000 zł

348 zł /m²

Rata 8 656 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bolków, Robotnicza

Działka 5 317,00 m², oferta nr , SGMENU856, Bolków, Robotnicza
SGMENU856 - zdjęcie nr 0
SGMENU856 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 5317 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

348 zł

Powierzchnia:

5 317,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą