Logo

Działka na sprzedaż, 971,00 m², oferta nr 44788/3186/OGS

150 000 zł

154 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 971 m², Łąkowa, Szczytna

Szczytna, Łąkowa

Działka 971,00 m², oferta nr , 44788/3186/OGS, Szczytna, Łąkowa
44788/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44788/3186/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 971 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

154 zł

Powierzchnia:

971,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą