Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wiskitki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 433,00 m², Wiskitki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 433,00 m², Wiskitki

    Planujesz budowę domu? Szukasz spokojnego miejsca z pełna infrastrukturą w okolicy? Sprawdź to. Na sprzedaż działki w spokojnej, jednak prężnie rozwijającej się okolicy. W promieniu półtora kilometra szkoły, bank, kościół, przychodnia zdrowia. Dobra komunikacja z Warszawą i Łodzią - 2 km od A2, któr...

    więcej »

    Metrohouse

    165 000 zł

    Wiskitki

    1 433,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wiskitkach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wiskitkach: 115 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1433 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1433 m²

Wskaźniki rynku działek w Wiskitkach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 67,59%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wiskitkach są o 95,29% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wiskitkach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni