Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Trzepowo

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 031,00 m², Trzepowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 031,00 m², Trzepowo

    Działka budowlana o pow. 1031 m2, objęta miejscowym planem, w Trzepowie przy Przywidzu koło Gdańska Działka budowlana położona jest w spokojnej miejscowości Trzepowo. Skręt z drogi wojewódzkiej DW 221 między miejscowościami Przywidz a Trzepowo na trasie Gdańsk - Kościerzyna. Dojazd do Trójmiejskiej...

    więcej »

    Metrohouse

    99 000 zł

    Trzepowo

    1 031,00 m²

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 298,00 m², Trzepowo

    Na sprzedaż działka o pow. 3298 w miejscowości Trzepowo gmina Przywidz powiat gdańskiDziałka w prostokącie, płaska dobrze nasłoneczniona. Działka w drugiej lini zabudowy od drogi.Dla działki obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała X/99/07 z dnia 26 października 2007 roku. Przeznaczen...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    323 204 zł

    Trzepowo

    3 298,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Trzepowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Trzepowie: 97 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1031 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3298 m²

Wskaźniki rynku działek w Trzepowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 68,64%
  • Ceny działek na sprzedaż w Trzepowie są o 94,01% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Trzepowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni