Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Świeszewo, Pokrzywnica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 6 300,00 m², Świeszewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 300,00 m², Świeszewo

    Siedlisko umiejscowione w cichej i spokojnej okolicyGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• położenie z dala od głównej jezdniDziałka siedliskowa. Typ własności: Odrębna własność. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę siedliska położonego w miejscowoś...

    więcej »

    Metrohouse

    389 000 zł

    Świeszewo

    6 300,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Pokrzywnica - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Pokrzywnica: 62 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6300 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6300 m²

Wskaźniki rynku działek Pokrzywnica

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1,48%
  • Ceny działek na sprzedaż Pokrzywnica są o 88,90% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Pokrzywnica

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni