Logo

Działka na sprzedaż, 3 496,00 m², oferta nr SGJELI743

365 000 zł

104 zł /m²

Rata 1 708 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łęcino

Działka 3 496,00 m², oferta nr , SGJELI743, Łęcino
SGJELI743 - zdjęcie nr 0
SGJELI743 - zdjęcie nr 1
SGJELI743 - zdjęcie nr 2
SGJELI743 - zdjęcie nr 3
SGJELI743 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3496 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

104 zł

Powierzchnia:

3 496,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą