Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stare Kupiski

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 950,00 m², Stare Kupiski, Przyjazna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 950,00 m², Przyjazna

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Łomży? Przeglądasz ogłoszenia i czekasz na miejsce, w którym naprawdę można zaplanować swoją przyszłość? Zapoznaj się z naszą propozycją sprzedaży kompleksu 18 działek budowlanych położonych w miejscowości Stare Kupiski,...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    149 000 zł

    Stare Kupiski, Przyjazna

    950,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Starych Kupiskach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Starych Kupiskach: 157 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 950 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 950 m²

Wskaźniki rynku działek w Starych Kupiskach

  • Ceny działek na sprzedaż w Starych Kupiskach są o 95,75% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Starych Kupiskach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni