Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Łubniki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 729,00 m², Łubniki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 729,00 m², Łubniki

    Tylko u nas oferta na wyłączność Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Zróżnicowane ceny działek: 149.000 zł za 1393 m2 (działka pierwsza),119.000 zł za 729 m2 (druga) wym. ok. 19 m x 38 m - REZERWACJA129.000 zł za 880 m2 (czwarta) wym. ok. 20 m x 38 m, 299.000 zł za 2245 m2 (piąta) wym. o...

    więcej »

    ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

    119 000 zł

    Łubniki

    729,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Łubnikach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Łubnikach: 163 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 729 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 729 m²

Wskaźniki rynku działek w Łubnikach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 69,59%
  • Ceny działek na sprzedaż w Łubnikach są o 96,60% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Łubnikach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni