Sprzedaż działki budowlano-usługowej o powierzchni 1 433 m² za cenę 257940PLN, co daje cenę 180 PLN za m². Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do trasy S8, umożliwiającym dotarcie do centrum Warszawy w zaledwie 40 minut. Prezentowana działka stanowi idealne miejsce dla...
więcej »Metrohouse
200 000 zł
Sosnowica
1 433,00 m²