Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Słomiróg

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 410,00 m², Słomiróg, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 410,00 m², Słomiróg

    Na sprzedaż gotowy projekt deweloperski. Atrakcyjna propozycja dla inwestora zainteresowanego gruntem inwestycyjnym w formule „Kup i Buduj”. Prawomocne pozwolenie na budowę, kompletne projekty budowlane oraz otwarty dziennik budowy oznaczają, że inwestycja została formalnie rozpoczęta i może być kon...

    więcej »

    homfi

    1 900 000 zł

    Słomiróg

    5 410,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Słomirogu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Słomirogu: 351 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5410 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5410 m²

Wskaźniki rynku działek w Słomirogu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 138,42%
  • Ceny działek na sprzedaż w Słomirogu są o 46,78% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Słomirogu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni