Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Ścieki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 247,00 m², Ścieki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 247,00 m², Ścieki

    3247m2 w otoczeniu zieleni, działka w sąsiedztwie domów. Jest MPZP. Media: woda. Energia w drodze. Myślałeś o własnym domu w malowniczej okolicy Rawy Mazowieckiej? Spójrz na tę ofertę: 3247m2 o szerokości 17 metrów w malowniczej okolicy raptem 1,5km od Rawy. SPÓJRZ NA FILM O TEJ NIERUCHOMOŚCI. Dział...

    więcej »

    Metrohouse

    196 499 zł

    Ścieki

    3 247,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ściekach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ściekach: 61 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3247 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3247 m²

Wskaźniki rynku działek w Ściekach

  • Ceny działek na sprzedaż w Ściekach są o 94,41% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Ściekach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni