Logo

Działka na sprzedaż, 781,00 m², oferta nr SGJUDO648

90 000 zł

115 zł /m²

Rata 421 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Stare Byliny

Działka 781,00 m², oferta nr , SGJUDO648, Stare Byliny
SGJUDO648 - zdjęcie nr 0
SGJUDO648 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 781 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

115 zł

Powierzchnia:

781,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą