Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rembelszczyzna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 10 033,00 m², Rembelszczyzna, Polna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 10 033,00 m², Polna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,0033 ha w Rembelszczyźnie.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej i bliźniaczej.Media: prąd, wodociąg, gazociąg, światłowód.Przez nieruchomość prze...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    2 006 600 zł

    Rembelszczyzna, Polna

    10 033,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Rembelszczyźnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Rembelszczyźnie: 200 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 10033 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 10033 m²

Wskaźniki rynku działek w Rembelszczyźnie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 235,33%
  • Ceny działek na sprzedaż w Rembelszczyźnie są o 44,83% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Rembelszczyźnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni