Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Poznań Morasko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 147,00 m², Poznań, Morasko-Radojewo, Morasko, Glinienko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 147,00 m², Glinienko, Morasko-Radojewo

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA NA MORASKU! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej na prestiżowym Morasku w Poznaniu, przy ul. Glinienko 12, o numerze działki 38/3. Ta wyjątkowa działka jest doskonałą okazją dla osób poszukujących miejsca pod własny dom mar...

    więcej »

    homfi

    516 150 zł

    Poznań, Morasko-Radojewo, Morasko, Glinienko

    1 147,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Morasku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Morasku: 450 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1147 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1147 m²

Wskaźniki rynku działek na Morasku

  • Ceny działek na sprzedaż na Morasku są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Morasko-Radojewo - średnia cena działki - 516 150 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek na Morasku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni