Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Oblęgór

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 400,00 m², Oblęgór, Kielecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 400,00 m², Kielecka

    Działka na sprzedaż - Oblęgór, ul. Kielecka | 1400 m² Lokalizacja: Oblęgór, ul. KieleckaPowierzchnia: 1400 m²Cena: 180 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Oblęgór, przy ulicy Kieleckiej.Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu...

    więcej »

    Greathouse

    180 000 zł

    Oblęgór, Kielecka

    1 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 129 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1400 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1400 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 66,27%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni