Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Oblasy

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Działka 2 617,00 m², Oblasy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 617,00 m², Oblasy

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej okolicy: Oblasy, gmina Janowiec, powiat Puławski. To teren rekreacyjny, zalesiony, idealny dla osób ceniących kontakt z naturą. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek na podstawie ofert składanych przez kupującego...

    więcej »

    Metrohouse

    130 900 zł

    Oblasy

    2 617,00 m²

  • Działka 4 916,00 m², Oblasy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 916,00 m², Oblasy

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w atrakcyjnej lokalizacji : Oblasy gm. Janowiec pow. Puławski z bezpośrednim widokiem na Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny. Istnieje możliwość modelowania , doboru działek w zależności od preferencji inwestora , wielkości działki oraz warunków p...

    więcej »

    Metrohouse

    200 000 zł

    Oblasy

    4 916,00 m²

  • Działka 12 619,00 m², Oblasy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 12 619,00 m², Oblasy

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki w atrakcyjnej lokalizacji: Oblasy - gm. Janowiec - pow. Puławski z bezpośrednim widokiem na Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny. Działki o powierzchni łącznej 1,2ha - powierzchnia poszczególnych działek w m2: 2573,2902;1507,5636; ze względu na dos...

    więcej »

    Metrohouse

    750 000 zł

    Oblasy

    12 619,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 50 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2617 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 12619 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 46,76%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie