Logo

Działka na sprzedaż, 2 617,00 m², oferta nr SGLABE144

130 900 zł

50 zł /m²

Rata 612 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Oblasy

Działka 2 617,00 m², oferta nr , SGLABE144, Oblasy
SGLABE144 - zdjęcie nr 0
SGLABE144 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2617 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

2 617,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą