Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Lublin Felin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 756,00 m², Lublin, Felin, Urbanowicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 756,00 m², Urbanowicza, Felin

    Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu cztery atrakcyjne działki usytuowane w Lublinie, przy nowo powstającej ul. Gen. Urbanowicza oraz Gen. Skalskiego. Szerokości działek kształtują się na poziomie od 23m do 55m. Działki o powierzchniach: 1) 4439 m2 za cenę 399000 zł 2) 1571 m2 za cenę 39...

    więcej »

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.

    299 000 zł

    Lublin, Felin, Urbanowicza

    756,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Felinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Felinie: 396 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 756 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 756 m²

Wskaźniki rynku działek na Felinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 30,30%
  • Ceny działek na sprzedaż na Felinie są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Felin - średnia cena działki - 299 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek na Felinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni