Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Łaznowska Wola

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 500,00 m², Łaznowska Wola, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 500,00 m², Łaznowska Wola

    Działka rolna przy drodze DW 713 w Łaznowskiej Woli. Do sprzedania działka rolna kl. III o powierzchni 1500 m 2. Działka z możliwością odrolnienia po dokonaniu badania gruntu ( ogromna ilość kamieni, po sąsiedzku już są budowane domy ) Zapraszam do kontaktu i oglądania. Jesteś rolnikiem i szukasz dz...

    więcej »

    Metrohouse

    155 000 zł

    Łaznowska Wola

    1 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Łaznowskiej Woli - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Łaznowskiej Woli: 103 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1500 m²

Wskaźniki rynku działek w Łaznowskiej Woli

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 43,45%
  • Ceny działek na sprzedaż w Łaznowskiej Woli są o 95,60% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Łaznowskiej Woli

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni