Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kosowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 438,00 m², Kosowo, Za Rzeką, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 438,00 m², Za Rzeką

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż gm. Przodkowo miejscowość Kosowo, ul. Za Rzeką.Idealna działka pod dom jednorodzinny z mediami w drodze. Płaska działka położona w malowniczej okolicy niedaleko stoku narciarskiego. Szybki dostęp do Trójmiasta dzięki Obwodnicy Metropolitarnej...

    więcej »

    Amorestate

    230 080 zł

    Kosowo, Za Rzeką

    1 438,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kosowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kosowie: 160 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1438 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1438 m²

Wskaźniki rynku działek w Kosowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 63,60%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kosowie są o 93,56% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kosowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni