Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dąbrowa, Kuślin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 100,00 m², Dąbrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 100,00 m², Dąbrowa

    PIĘKNA DZIAŁKA W OTULINIE LASU POD TWÓJ DOM, RAJ DLA GRZYBIARZY! DĄBROWA GMINA KUŚLIN, MPZP Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony w miejscowości Dąbrowa gm. Kuślin.( 60 km od centrum Poznania) został podzielony na działki, każda o powierzchni od...

    więcej »

    Metrohouse

    102 300 zł

    Dąbrowa

    1 100,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dąbrowie, Kuślin - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dąbrowie, Kuślin: 93 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1100 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1100 m²

Wskaźniki rynku działek w Dąbrowie, Kuślin

  • Ceny działek na sprzedaż w Dąbrowie, Kuślin są o 97,08% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dąbrowie, Kuślin

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni