Logo

Działka na sprzedaż, 1 318,00 m², oferta nr 3964/2565/OGS

116 000 zł

88 zł /m²

Rata 543 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HomeData Nieruchomości

Opalenica

Działka 1 318,00 m², oferta nr , 3964/2565/OGS, Opalenica
3964/2565/OGS - zdjęcie nr 0
3964/2565/OGS - zdjęcie nr 1
3964/2565/OGS - zdjęcie nr 2
3964/2565/OGS - zdjęcie nr 3
3964/2565/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1318 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

88 zł

Powierzchnia:

1 318,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą