Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Suryty

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 315 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 438,00 m², Suryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 438,00 m², Suryty

    Przestronny dom z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Blanki Dom składa się z dwóch stref które mogą być używane niezależnie. Na parterze duży salon z aneksem kuchennym, 3 przestronne pokoje w tym jeden z prywatną łazienką i dużą garderobą, toaleta, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze....

    więcej »

    Metrohouse

    1 890 000 zł

    Suryty

    10 pok.

    438,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »