Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Blanki

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Blance wynosi 
4 948 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 192,00 m², Blanki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 192,00 m², Blanki

    Szanowni Państwo! mam do sprzedania bardzo ładny budynek który był wcześniej restauracją. Powierzchnia prawie 225m2 w tym ok 40m2 tarasu, pozwala na uruchomienie swojego kreatywnego JA aby urządzić w tych doskonale wykonanych wnętrzach dom pięknie wpisany w okalającą przyrodę z widokiem na rozlewisk...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    950 000 zł

    Blanki

    4 pok.

    192,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Blance

W Blance w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Blance oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 192 do 192 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Blanki - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Blance?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Blance wynosi obecnie 192,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Blance?

Średnia cena domu na sprzedaż w Blance wynosi obecnie 950 000 zł.