Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stary Bartków

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 866 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 67,00 m², Stary Bartków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 67,00 m², Stary Bartków

    Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować, jako dom rekreacyjny, albo przystosować i zamieszkać w nim na stałe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Prezen...

    więcej »

    Metrohouse

    259 000 zł

    Stary Bartków

    2 pok.

    67,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 67 do 67 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stary Bartków - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 67,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 259 000 zł.