Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stare Monasterzysko

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 654 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 332,50 m², Stare Monasterzysko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 332,50 m², Stare Monasterzysko

    Nie pobieram od Ciebie prowizji.Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare Monasterzysko to wieś w gminie Młynary w powiecie Elbląskim. Miejsce zupełnie oddalone od większej cywilizacji, otoczone la...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 880 000 zł

    Stare Monasterzysko

    11 pok.

    332,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 333 do 333 m² od 11 do 11 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stare Monasterzysko - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 332,50 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 880 000 zł.