Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Saniki

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
6 944 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 180,00 m², Saniki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 180,00 m², Saniki

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko w zaciszu podlaskiej wsi, będące doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju i relaksu w otoczeniu pięknej natury. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Saniki, gmina Tykocin, zaledwie kilka kilometrów od Tykocina, 22 km od Białeg...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    1 250 000 zł

    Saniki

    4 pok.

    180,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »