Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Sampława

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 725 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 40,00 m², Sampława, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 40,00 m², Sampława

    Dom o powierzchni zabudowy 52 mkw w Sampławie z garażem, ogrodem, sadem, tarasem.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• dobra ekspozycja na strony świata• położenie z dala od głównej jezdniNieruchomość złożona z: • przedsionek 3,78 m.kw• przedpokój 5,27 m.kw• kuchnia otwarta z oknem...

    więcej »

    Metrohouse

    349 000 zł

    Sampława

    2 pok.

    40,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 40 do 40 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Sampława - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 40,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 349 000 zł.