Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Rzepin Pierwszy

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 042 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 153,40 m², Rzepin Pierwszy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 153,40 m², Rzepin Pierwszy

    Dzień dobry Dom do sprzedania w miejscowości Rzepin Pierwszy.Bardzo dobra lokalizacja 3 kilometry od Starachowic,szkoła 700 metrów wraz z boiskiem sportowym,dwa sklepy spożywcze plus sklep budowlany 450 metrów,Kościół 600 metrów,nowo powstały żłobek 650 metrów i wiele innych ciekawych miejsc w okoli...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    620 000 zł

    Rzepin Pierwszy

    4 pok.

    153,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »