Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Praslity

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 331 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 450,00 m², Praslity, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 450,00 m², Praslity

    Pensjonat na Warmii, 5 kilometrów od Dobrego Miasta. 34500m - teren obejmuje 4 budynki - dom gospodarzy, salę biesiadną, "chatę wiedźmy" ( domek gościnny ) oraz kolejny domek gościnny, drewniany. Są 2 studnie - jedna pod domem, druga w ogrodzie. Jest wodociąg miejski. na dachach - nowa blachodachówk...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 499 000 zł

    Praslity

    8 pok.

    450,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 450 do 450 m² od 8 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Praslity - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 450,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 499 000 zł.