Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Matyldów

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
7 079 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 38,00 m², Matyldów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 38,00 m², Matyldów

    Urokliwa działka z domkiem nad jeziorem Zdworskim - Matyldów Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknej działki rekreacyjnej, położonej nad jeziorem Zdworskim, które jest największe w województwie mazowieckim. Ta urokliwa lokalizacja oferuje ciszę, spokój oraz kontakt z naturą gwarantując idealne...

    więcej »

    Metrohouse

    269 000 zł

    Matyldów

    1 pok.

    38,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 38 do 38 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Matyldów - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 38,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 269 000 zł.