Logo

Dom na sprzedaż, 90,00 m², oferta nr APO-DS-50482

750 000 zł

8 333 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Białobrzegi, Długa

Dom 90,00 m², oferta nr , APO-DS-50482, Białobrzegi, Długa
APO-DS-50482 - zdjęcie nr 0
APO-DS-50482 - zdjęcie nr 1
APO-DS-50482 - zdjęcie nr 2
APO-DS-50482 - zdjęcie nr 3
APO-DS-50482 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Powierzchnia działki:

2 600,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?