Logo

Dom na sprzedaż, 109,00 m², oferta nr TC828185

799 000 zł

7 330 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słupno, Wronia

Dom 109,00 m², oferta nr , TC828185, Słupno, Wronia
TC828185 - zdjęcie nr 0
TC828185 - zdjęcie nr 1
TC828185 - zdjęcie nr 2
TC828185 - zdjęcie nr 3
TC828185 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 109 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

109,00 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?