Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Łążyn

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 524 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 170,00 m², Łążyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 170,00 m², Łążyn

    Odkryj spokój i komfort w sercu natury: Wyjątkowy dom w Łążynie czeka na Ciebie!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bez wykończeń do indywidualnej aranżacji• blisko jezioraNieruchomość złożona z: • salon 25 m.kw• pokój 17 m.kw• łazienka 12 m.kw• kotłownia 12 m.kw• pokój 17 m.kw•...

    więcej »

    Metrohouse

    429 000 zł

    Łążyn

    5 pok.

    170,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 170 do 170 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Łążyn - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 170,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 429 000 zł.