Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Księżyzna

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
6 821 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 58,50 m², Księżyzna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 58,50 m², Księżyzna

    Na sprzedaż siedlisko z dużym potencjałem, położone w miejscowości Księżyna, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość obejmuje 20 006 m² gruntu oraz liczne zabudowania, co daje szerokie możliwości aranżacyjne - zarówno pod siedlisko, jak i działalność czy rekreację.Najważniejsze atuty: Domek dre...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    399 000 zł

    Księżyzna

    2 pok.

    58,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 59 do 59 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Księżyzna - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 58,50 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 399 000 zł.