Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Królowa Polska

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 456 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 182,80 m², Królowa Polska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 182,80 m², Królowa Polska

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 138 m² (powierzchni całkowitej 182,80 m²), położony w spokojnej miejscowości Królowa Polska, w gminie Kamionka Wielka. Nieruchomość z 2000 roku charakteryzuje się klasycznym, niezwykle funkcjonalnym układem pomieszczeń. To idealna...

    więcej »

    homfi

    449 000 zł

    Królowa Polska

    5 pok.

    182,80 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 183 do 183 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Królowa Polska - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 182,80 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 449 000 zł.