Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kiwity

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 080 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 106,00 m², Kiwity, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 106,00 m², Kiwity

    Połowa Domu, Budynek Gospodarczy, Działka. Kiwity. Sprzedaż dotyczy połowy domu mieszkalnego o pow 106m2, budynku gospodarczego o powierzchni 129m2 oraz działki gruntu o pow. 761m2 położonych w urokliwej miejscowości Kiwity. Działka w pełni ogrodzona z bramą wjazdową. Na działce znajduje się przydom...

    więcej »

    Metrohouse

    432 500 zł

    Kiwity

    3 pok.

    106,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 106 do 106 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Kiwity - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 106,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 432 500 zł.