Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Karczówka

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 345 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 113,00 m², Karczówka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 113,00 m², Karczówka

    Na sprzedaż przedwojenny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2 położony na działce nr 54 o powierzchni 800m2. Na działce znajdują się również inne zabudowania gospodarcze w tym przedwojenna kuźnia. Bezwględnym atutem nieruchomości jest sąsiednia, przestronna, niezabudowana działka (pow...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    265 000 zł

    Karczówka

    3 pok.

    113,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 113 do 113 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Karczówka - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 113,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 265 000 zł.