Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kanigowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 564 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 269,40 m², Kanigowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 269,40 m², Kanigowo

    Rezydencja dla wymagających - 4 km od centrum Nidzicy Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Kanigowie - 4 km od centrum Nidzicy, 1 km od węzła komunikacyjnego na drodze ekspresowej Nr 7. Piękny dom z 2012 roku, o powierzchni użytkowej 214,40 m2, położony na działce wielkości - 5000 m2 - jes...

    więcej »

    Metrohouse

    1 499 000 zł

    Kanigowo

    8 pok.

    269,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 269 do 269 m² od 8 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Kanigowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 269,40 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 499 000 zł.