Logo
Filtry

Domy bez pośredników Jarosław

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 70,00 m², Jarosław, Sandomierska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 70,00 m², Sandomierska

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Usytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 arów, budynek parterowy, o powierzchni użytkowej m...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    340 000 zł

    Jarosław, Sandomierska

    2 pok.

    70,00 m²

  • Dom wolnostojący 183,00 m², Jarosław, Mokra, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 183,00 m², Mokra

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Telefon: 735-438-666

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    890 000 zł

    Jarosław, Mokra

    5 pok.

    183,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Jarosławiu od osób prywatnych - dane analityczne o rynku - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż bez pośredników w Jarosławiu: 4 860 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż bez pośredników: 70 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż bez pośredników: 183 m²

Rynek domów bezpośrednich w Jarosławiu - trendy rynkowe

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 14,90%
  • Ceny sprzedaży domów bez pośredników w Jarosławiu są o 77,39% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty domów na sprzedaż bez pośredników w Jarosławiu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu na dom bez pośrednika

  • Średnia cena domu na sprzedaż w Jarosławiu wynosi 615 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 877 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026